dorsy
kronopol     zlomek
egger   eclisse
classen     agmar
domino   barlinek
pol-skone cezar
verte       dorma
porta       dre
kronooriginal   infinityline   nomet

Dřevěné a laminátové podlahy Ostrava

narowood_uvod.jpgSpolečnost IRISS je předním prodejcem dřevěných a laminátových podlah CLASSEN, KRONOPOL, KRONOoriginál, z dřevěných podlah nabízíme výrobce BK Parket nebo  českého výrobce ESCO. Vinylové podlahy  s clikem  Wicanders, KronoXonic , FatraClic, RS-Clic, Allure Locking, Nemo, Rococo, Perfekto, EcoLine clic, ProLine clic, dále Vinylová podlaha  Expona DOMESTIC.
  

Zajišťujeme distribuci a servis interiérových dveří PORTAdoors, interiérové dveře DRE, interiérové dveře POL-SKONE, interiérové dveře  CLASSEN, interiérové dveře VERTE a VERTE Basic, interiérové dveře INTENSO,  SKLENĚNÉ DVEŘE.
  

Nabízíme vchodové dveře z masivního dřeva - dřevěné vchodové dveře DOORSYdřevěné vchodové dveře AGMAR, plastové vchodové dveře nebo hliníkové , vchodové dveře MIKEA
   

 

 

 

pud_fakro.jpg

V naší nabídce především najdete:

Doplňkovým sortimentem, který se nachází v naší nabídce jsou plastová okna z kontrukčního profilu REHAU, kováním MACOdále v konstrukčním profilu GEALAN s kováním SIEGENIA AUBI,  dřevěná okna  POL-SKONE z borovicového nebo dubového dřeva i osvědčená střešní okna  FAKRO.

Mezi novinky v naší nabídce patří půdní schody zn.FAKRO nebo oblíbená přírodní podlahová krytina MARMOLEUM.

 

Cílem naší práce je nabízet širokou nabídku zboží v cenovém rozpětí se zaměřením na dobrou kvalitu za co nejpříznivější ceny. Toho dosahujeme jednak vlastním systémem kontroly kvality, jednak snahou dovážet zboží přímo od výrobce tak, aby byl udržen vysoký kvalitativní standard a zároveň byly minimalizovány náklady běžně vznikající díky řetězci velkoobchodníků, subdodavatelů a dopravců.

 

classen_uvod_str.jpgFirma se tedy specializuje na tyto následující oblasti:

Maloobchod - přímý prodej veřejnosti

Velkoobchod - prodej kvalitních výrobků obchodním partnerům

Přímý prodej přes internet - určený jak maloodběratelům, tak středním a velkým odběratelům

 

Samozřejmostí je poradenská činnost a zajištění montáže námi dodaného zboží. Naše firma se zaměřuje hlavně na dodávky po České a Slovenské republice. Přesto jsme schopni dodat zboží jak do všech zemí EU, tak i mimo tuto oblast.

 

Součástí našeho podnikání je také ochrana životního prostředí. Proto si pečlivě vybíráme dodavatele, požadujeme od nich potvrzení o původu a ekologičnosti výroků. Naše firma nezapomíná na pravidla etiky a platné mezinárodní smlouvy o ochraně přírody, kterými se bezvýhradně řídí, protože příroda je jak zdrojem surovin pro naše podnikání, tak hlavním zdrojem veškerého života.

Zpětný dotaz
Jméno:
Telefon:
Preferovaný čas kontaktu:
Obsah dotazu:
Opište kontrolní kód:
Antispamová ochrana
Přihlášení
 Jméno:
 Heslo:
 Registrace
Košík

Počet: 0 ks
Cena: 0,- Kč
Akce
Dveře PORTA MINIMAX ...

Dveře PORTA DECOR plné

Novinky
CLASSEN Life Dub Verona ...

CLASSEN Life Dub ...

IRISS Velkoobchod s.r.o., Vratimovská 624/11, 718 00 Ostrava - Kunčičky, Tel: +420 604 158 952, e-mail: info@iriss.cz